Başkanın Mesajı

İlkerler Otomotiv olarak, kuruluş tarihimizden itibaren her yıl, Türkiye'deki pazar koşullarını dikkatli bir şekilde değerlendirerek, müşterilerimizin gereksinimlerini dinleyip elde edilen analizlerin sonuçlarına göre hareket ederek sağlam temeller üzerinde büyümeyi, gelişmeyi hedefledik.

Bu felsefemiz bizi her zaman akılcı yatırım kararları almaya yönlendirmiştir. Bildiğimiz üzere bir organizasyonun başarısı, tamamıyla pazarın sorunlarının anlaşılmasına ve müşteri gereksinimlerinin doğru tespit edilmesine bağlıdır. Ülkemiz, Dünyanın sanayi açısından gelişmiş ülkeleri arasındaki yerini hızla alırken Ülkemizin stratejik konumu ve dinamik toplum yapısı, gelişmemizi sağlayan başlıca etkenlerdendir. Bu noktaya gelmesinde, insanımızın aktif girişimciliğinin ortaya çıkardığı gelişmiş yatırımlar ve özel sektör büyümesi önemli bir rol oynamaktadır.Yeni çağın gereklerine ayak uydururken dikkat etmemiz gereken noktalar, nükleer yatırımlar yapmak yerine en son teknolojiyi kullanarak özel sektör girişimcisinin eksik noktalarını tespit etmektir.

Bu doğrultuda şirketimiz, en güncel teknolojileri faaliyetlerimizin her safhasına uygulamak için yaptığı araştırmaları kesintisiz devam ettirmektedir. Faaliyetlerimizde ulaştığımız mükemmellik, temel kurallara bağlılık, gelecek vaadeden ve gelişmekte olan pazarlara yapılan yatırımlarda elde ettiğimiz başarılar şirketimizde çalışanlarımıza verdiğimiz önemin meyveleridir, Şirketimiz herzaman çalışanlarının eğitimine ve kendi alanlarında ilerlemelerine önem vermiştir.

 

Akılcı yatırım kararları, çağdaş yaklaşımlar ve iyi yetişmiş personelimiz sayesinde müşterilerimize faaliyet konumuzu oluşturan her alanda en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz.

Şirketlerimizin geçmiş performansları incelendiğinde göze çarpan öğe sürekliliktir. Kendimize, revize edilmiş parametreler doğrultusunda, sürekli olarak yeni hedefler belirleyerek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek için planlarımızı yaparken, aynı zamanda müşterilerimize etkin, nitelikli ve sürekli hizmet verebilmek için gerekli iç organizasyonlarınımızı da yapıyoruz.

İlkerler Otomotiv olarak hedefimiz, ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yaparak şimdiye kadar girdiğimiz tüm pazarlarda ve sektörlerde lider olmaktır. Bu kararlılık, yaratıcılığı, yeni teknolojilerin benimsenmesini ve devamlı olarak uygulanmasını da doğal olarak beraberinde getirmektedir.

Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, bir dünya markası haline gelen ürünlerimize yenilerini ekleyerek gelişmeyi hedefliyoruz. Otomotiv yedek parça sektöründe, ulusumuzu en iyi şekilde temsil etmenin yoğun gayreti içinde olduğumuzu bu vesile ile paylaşmak isteriz. Şirketimizin büyümesine ve başarısını sürdürmesine katkıda bulunan herkese teşekkürü borç biliriz.

 

İlhan İLKER

Yönetim Kurulu Başkanı