Hakkımızda

    Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan İLKERLER OTOMOTİV 1961 yılında kurulmuştur. Seneler içerisinde otomotiv sektöründe kurumsallaşarak pazarın güçlü firmalarından biri haline gelen İlkerler Otomotiv, uluslararası düzeyde kaliteden ödün vermeden çalışarak sektördeki varlığını ispatlamıştır.

    Attığı kararlı adımlarla her geçen gün daha da büyüyen firmamız, dinamik kadrosuyla sergilediği istikrarlı duruşu sayesinde başarı çıtasını yükseltmektedir.

   İlkerler Otomotiv, satış stratejisinin gereklerini ve ilkelerini yerine getiriyor olmanın yanı sıra, kendi bünyesinde üretimini yaptığı her üründe büyük bir itina ile çalışarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip onlara en iyi hizmeti verebilmek için, doğru ürünü gerektiği zamanda, en uygun fiyatla teslim etmeyi hedeflemiştir.

    Toptan ve parakende satış hizmeti veren firmamız, müşterilerine daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sağlamıştır.

    Güven önceliğini ilke edinerek bir çok sektörde hizmet veren firmamız; seçkin personeliyle ileriye dönük hizmet ve doğruluk ilkeleri dahilinde Türkiye genelinde tanınan bir firma haline gelmiştir. İlkerler Otomotiv hiçbir ilkesinden taviz vermeden müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.